Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Podłogówka na sucho 18 mm

Podłogówka na sucho 18 mm Białystok

Podłogówka na sucho 18 mm Białystok

Oprócz tradycyjnych systemów ogrzewania podłogowego (podłogówek w systemie mokrym), na polskim rynku instalatorskim coraz częściej układane są również te w zabudowie suchej, czyli o wiele łatwiejsze, niższe, lżejsze i szybsze w montażu. Poniższy wpis ma na celu uświadomienie wszystkie osoby niezdecydowane, że warto postawić na lekki system ogrzewania podłogowego bez wylewki betonowej, a także zachęcić wszystkich instalatorów do współpracy przy montażu nowoczesnych systemów grzewczych. Bądźcie pionierami w swoim regionie!

Lekki system ogrzewania podłogowego o wysokości 18 mm bez wylewki betonowej

Szczególne miejsce wśród typowych systemów podłogowych suchych należy przyznać podłogówce na sucho 18 mm, dzięki czemu możliwy jest nawet remont budynków starszych, z cienkim, a nawet drewnianym stropie. Niewielka wysokość, a także lekkość tego ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie sprawiają, że nie ma on konkurencji na rynku i może zostać zamontowany dosłownie wszędzie.

Podłogówka na sucho

Podłogówka na sucho 18 mm

Podłogówka na sucho 18 mm

Sucha metoda ogrzewania podłogowego w połączeniu z automatyką do inteligentnych budynków

Poleca się go również w takich sytuacjach, kiedy inwestorowi zależy na szybkim nagrzewaniu i traceniu ciepła przez system grzewczy (cecha ta ma bezpośredni związek ze zjawiskiem bezwładności cieplnej, która w tym przypadku jak najbardziej jest zaletą). Przyczynia się to do łatwiejszego sterowania podłogówką, w połączeniu z inteligentna automatyką zarządzającą ogrzewaniem, domownicy mogą w najwyższym stopniu dopasować ciepło w domu do swoich wymogów.

System podłogowy suchy – pomożemy Ci go dobrać

We wszystkich kwestiach spornych jesteśmy Ci w stanie pomóc: wtedy, gdy nie wiesz, jaki system suchy ogrzewania podłogowego wybrać, jakie dopasować do niego źródło ciepła, jakie wykończenie podłogi wybrać i in. Już teraz możemy podpowiedzieć, że najlepszym rodzajem podłogi na tego typu rozwiązanie grzewcze, co opisywane powyżej będą – kamień lub płytki ceramiczne. W przypadku innych systemów suchych jak najbardziej możesz wykończyć podłogę również na inne sposoby.

Ogrzewanie podłogowe na sucho

Niska, lekka podłogówka na sucho

Niska, lekka podłogówka na sucho

Zwróć się do nas również po bezpłatną wycenę ogrzewania. W międzyczasie możesz również przeczytać nasze wpisy dotyczące tematów pokrewnych: kotły do ogrzewania, koszt ogrzewania podłogowego itp.