Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Oszczędzanie prądu w domu – Urządzenia Vastra

Skorzystanie z oferty firmy Vastra to przejaw nowoczesnego i efektywnego podejścia do problemów oszczędności i ekologii. Efektywne połączenie tych dwóch kwestii jeszcze do niedawna wydawało się być niemożliwe. Jeśli coś miało epitet „ekologiczne” to nieuchronnie wiązało się z wysoką ceną. Jeśli z kolei było oszczędne, nie mogło spełniać wyśrubowanych norm ekologiczności. Firma Vastra wyszła naprzeciw takim teoriom, obalając mity. Rozwiązania oferowane przez przedsiębiorstwo to elektryczne, inteligentne gniazdka oraz głowice termostatyczne. Oba przedmioty są w stanie w pełni zrewolucjonizować zarówno system grzewczy jak i instalację elektryczną. Wystarczy powiedzieć, że systematyczne stosowanie tych dwóch rozwiązań może przynieść do 30% oszczędności w bieżących rachunkach domowych.

oszczędzanie energii elektrycznej w domu

oszczędzanie energii elektrycznej w domu

Oszczędzanie prądu w domu – Urządzenia Vastra

Gniazdka elektryczne firmy Vastra, zarówno pojedyncze jak i listwy pozwalają na pełne podłączenie instalacji elektrycznej do systemu smart home. System gniazdek oplatający wszystkie urządzenia elektryczne w domu umożliwia osiągnięcie pełnej kontroli nad zużywaną energią elektryczną. Dzięki wykorzystaniu dedykowanej systemowi aplikacji, otrzymujemy dostęp do bieżących, przeszłych oraz przyszłych prognoz oraz danych, dających nam pełny pogląd sytuacji energetycznej domu. Dzięki aplikacji wiemy w jakich porach, z których gniazdek i w jakim nasileniu czerpiemy najwięcej prądu, wiemy też jak pobór energii przekłada się na otrzymywane systematycznie rachunki.

Aplikacja pozwala nam na zdalne sterowanie urządzeniami i co za tym idzie ilością pobieranej energii. Możemy zdalnie rozłączać i łączyć urządzenia z siecią, odcinając i przywracając dopływ prądu. Zostawienie w domu działającego telewizora czy żelazka nie jest już więcej problemem nie do rozwiązania z punktu widzenia biurka w naszej pracy, czy nawet zza kierownicy samochodu. Nie ma nic prostszego, nad wyjęcie smartfona, włączenie aplikacji i odcięcie prądu do działające żelazka.